O společnosti

Vážení klienti, vážení obchodní partneři,

jmenuji se Aleš Rubáš (nar. 1976) a realitní činnosti se profesně věnuji od roku 2002.

Nemovitost člověk nekupuje či neprodává každý den a celý administrativní proces spojený s touto transakcí včetně jednání s bytovými družstvy, právníky, katastrálními úřady a dalšími institucemi je poměrně komplikovaná a zdlouhavá záležitost.

Mým hlavním cílem je profesionalita a komplexnost nabízených služeb. Důraz především kladu na individuální přístup a uspokojení potřeb i toho nejnáročnějšího zákazníka. S širokou nabídkou služeb a výběrem nemovitostí rovněž poskytuji i bezplatné konzultace a poradenství. V rámci standardních služeb zajišťuji veškeré typy kupních i nájemních smluv, hypoteční úvěry v úzké spolupráci s Hypotékami Tvrzník a znalecké posudky nemovitostí.

Nemusíte proto váhat se na mne kdykoli obrátit s jakýmkoli dotazem či přáním. Jsem zde od toho, abych právě tyto záležitosti vyřešil za vás nebo vám alespoň pomohl radou.

Odměnou dobře vykonané práce pro mě je, pokud se na mě mí stávající klienti obracejí i s jejich dalšími požadavky týkajících se nemovitostí, případně mě doporučí svým známým. Pro mě to znamená, že byli s mými službami, jednáním a vystupováním spokojeni.

Aleš Rubáš

realitní makléř